PL
EN
PLN
Koszyk (0) 0 PLN

Marki

La prairie  LINE INTERCEPTION POWER DUO 50 ml. La prairie  LINE INTERCEPTION POWER DUO 50 ml.

Marka: La Prairie

Cena brutto: 1 150,00 PLN Poprzednio: PLN

Towar niedostępny

Stany magazynowe: brak towarubrak towaru

Dostępność: NiedostępnyNiedostępny

Dostawa już od: 14,00 PLN

tel. +48 509 763 343

Opinie: 0

LINE INTERCEPTION POWER DUO 50ml. (2x 25ml.) - to unikalny system przeciwzmarszczkowy w 2 przełomowych formułach, jednej na dzień i jednej na noc. Obie pracują w harmonii, by zminimalizować widoczność zmarszczek. Strategią obu formuł jest zapobieganie tworzeniu się zmarszczek, skupiając się na kilku przyczynach ich powstawania.

* Krem na dzień - Day Cream SPF 30, chroni przed promieniowaniem i zapobiega formowaniu się zmarszczek mimicznych.

* Krem na noc - Night Cream restrukturyzuje skórę, pomaga w wypełnieniu widocznych zmarszczek, które często są wynikiem oddziaływania na naszą skórę grawitacji. Obie formuły, działając synergicznie, zapobiegają różnym przyczynom powstawania zmarszczek.

Line Interception Power Duo zapewnia ciągłe, ukierunkowane działanie przeciw zmarszczkom, przez 24 godziny. Faktem jest, że strategia Line Interception działa, a większość osób testujących produkt zauważyła widoczne rezultaty już po 14 dniach i 14 nocach stosowania pielęgnacji.

To kosmetyczna alternatywa dla zabiegów dermatologicznych, która daje takie korzyści jak:

•  wygładza linie mimiczne (zamiast Botoxu®)

•  chroni skórę przed powstawaniem zmarszczek, w wyniku oddziaływania promieniowania UV (ewentualnie eliminując potrzebę korzystania z zabiegów laserowych czy głębokich peelingów)

•  restrukturyzuje skórę, wspierając produkcję nowego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, by wypełnić istniejące linie i zmarszczki wertykalne (zamiast zabiegów iniekcyjnych z zastosowaniem wypełniaczy.

© Comarch SA 2020. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep